EUROINDEKS OÜ

Oleme turul tegutsenud 1977 aastast alates. Tegevust on teostatud erinevatel aadressidel Tartus ja teistes linnades. Alates 2009.a.asusime Tartus Ropkamõisa 10, pakkudes oma teenust üle Euroopa. Meie meeskonna eesmärgiks on restaureerida pehmet mööblit kvaliteetselt ja lähtuda kliendi soovidest. Töid oleme teostanud läbi aegade paljudele suurtele firmadele, organisatsioonidele ja kuulsatele isikutele üle Eesti ja väljaspoole Euroopat. Pehmemööbli restaureerimise Meister on eelmise Eestiaegse meistri käe all õppinud ja töötanud. Vähe on selliseid meistreid, kes on säilitanud samasugused oskused ja know-how (teadmised) nagu 100 aastat tagasi valmistati ja restaureeriti.

2008 aastast alates laiendas ettevõte oma meeskonda ning säilitades samasugused oskused ja teadmised nagu Eesti ajal õpetati, pakume uudse teenusena ümberehitust vanast mööblist ja uue antiikmööbli valmistamist. Vastavalt kliendi soovidele projekteeritakse pehmemööbel sellise kujuga nagu klient seda soovib ning kujundatakse sellise välimusega nagu see sobib keskkonda.

Eesmärgiks on valmistada antiikset , vastupidavat,mugavat, tervisliku,looduslikust materjalist pehmet mööblit ja leida uusi väljakutseid disainis!

Koostöö partnerid: 82 erinevat firmat Eestis  ja Euroopas

Alates 15.01.2017 aastast asume Ringtee 37A, Tartu